• Wpisów: 76
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:04
  • Licznik odwiedzin: 10 480 / 1279 dni
 
miamiamia
 
Hej!
Postanowiłem podać wam 3 fajne polskie zespoły i ich piosenki. Moich zdaniem są to najlepsze polskie piosenki. Kiedy uważałem, że jak polskie to kiepskie a tu BUM! I znalazłem bardzo fajne. Są to dość stare zespoły, ale warto posłuchać :)

Pierwszym jest mój ulubiony zespół ,,Bracia" Na pewno znacie. Historia zespołu rozpoczęła się w Lublinie, w 1997 roku. Wtedy to, bracia Piotr Cugowski i Wojtek Cugowski zdecydowali się na pierwszy wspólny występ akustyczny. W 2001 roku do zespołu dołączyli Krzysztof Nowak (gitara basowa) i Konrad Zieliński (perkusja), którego niedługo potem zastąpił Robert Markiewicz.
A oto kilka ich piosenek :) Te ogólnie mi się najbardziej podobają :)
A teraz 2 zespół a właściwie to piosenka :) Jak pierwszy raz ją usłyszałem przypomniały mi się stare czasy. Jest ona bardzo piękna i wpada w ucho. Tekst piosenki jest bardzo łatwy i melodia też do zaśpiewania i sam nawet próbowałem. Co prawda ja nie mam talentu, ale fajnie się ją śpiewa.
Ira (nazwa stylizowana IRA; łac. gniew) – polski zespół rockowy założony w 1987 roku w Radomiu przez gitarzystę Kubę Płucisza. Ira to jeden z najpopularniejszych i najbardziej „kasowych” polskich zespołów grających łagodniejszą odmianę heavy metalu


I ostatni to zespół ,,Perfect". Również dość stary zespół z super piosenkami.
Perfect – polski zespół rockowy, założony w 1977 roku. Największą popularnością cieszył się do rozwiązania w 1983 roku. Z tego okresu pochodzą największe przeboje grupy: Nie płacz Ewka, Chcemy być sobą, Ale wkoło jest wesoło, Niewiele ci mogę dać, Autobiografia. W 1993 roku zespół reaktywował się (bez udziału współzałożyciela[1] i autora większości kompozycji Zbigniewa Hołdysa) i działa do dziś.


Mam nadzieję, że piosenki się podobają, chociaż większość już z pewnością znacie :)

CYTATY


1.jpg2.jpg3.jpg


MOJE ZDJĘCIE hehehe :D
Zdjęcie jeszcze z moich tegorocznych urodzin :D


376912_3122355997945_812205392_n.jpg

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego