• Wpisów: 76
  • Średnio co: 16 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 13:04
  • Licznik odwiedzin: 10 480 / 1279 dni
 
miamiamia
 
Hej!
Dziś mm dla was taki krótki wpis :) No więc wykreślanka jeszcze nie dobiegła końca. Ostatnim razem wybraliście Scotta :) Ciekawe kto odpadnie tera, głosujcie! ;)

1.png


FILMY
Chyb jeszcze wam tych filmów wam jeszcze nie polecałem :D Mam taką nadzieję... No więc pierwszy to ,,Krew jak czekolada" kto lubi zmierzch polubi też i ten film, przynajmniej tak mi się wydaje. Ten film jest o wilkołakach, w sumie to te wilkołaki są jak prawdziwie, zwykłe wilki, co o wiele bardziej mi pasuje niż jakieś sztuczne stwory na dwóch łapach. Jakby miał oceniać ten film do 10 to dałbym  mu 7/8 punktów :) Bardzo polecam
Pod tym linkiem zalukaj.tv/(…)krew_jak_czekolada_blood_and_chocolat… znajdziecie opis filmu i oceny innych osób oraz sam film :)

Drugim filmem jest ,,Twój na zawsze" jest to dość smutny i dobry film. Taki odrobinę romantyczny, ale też o różnych problemach. Gra w nim aktor z zmierzchu który grał Edwarda :) Temu filmu dałbym spokojnie 10! BARDZO BARDZO POLECAM. Na prawdę warto obejrzeć i jestem ciekawy czy ktoś się rozpłacze na tym filmie :)
Oto link do filmu, opisu itd.
zalukaj.tv/(…)twoj_na_zawsze_remember_me_2010_.html…

PIOSENKA
Nie będę nic pisał, po prostu posłuchajcie sami ;)


POZDRAWIAM I MIŁEGO DNIA
:D ;) :)

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego